Държавни изпити

Телематика

Компютърни и комуникационни системи

Комисия:

Председател: проф. д-р Невена Милева

Членове:

  1. проф. д-р Росица Донева
  2. доц. д-р Силвия Стоянова-Петрова
  3. доц. д-р Надежда Кафадарова
  4. доц. д-р Димитър Токмаков
  5. доц. д-р Румен Попов
  6. доц. д-р Слави Любомиров
  7. гл. ас. д-р Даниела Шехова
  8. гл. ас. д-р Велислава Райдовска

Дати: 25.01.2019 г.; 18.07.2019 г.;  26.09.2019 г.



Електроенергийна техника

Комисия:

Председател: Проф. д-р Иван Миленов

Членове:

  1. Доц. д-р Румен Попов
  2. Доц. д-р Диан Маламов
  3. Гл. ас. д-р Милена Недева
  4. Гл. ас. д-р Велислава Райдовска

Дати: 20.07.2019 г. и 28.09.2019 г.



Автомобилна техника

Машиностроителна техника и технологии

Комисия:

Председател: Доц. д-р Кънета Паскалева

Членове:

  1. Проф. дтн Георги Мишев
  2. Доц. д-р Огнян Сливаров
  3. Доц. д-р Станислав Алексиев
  4. Гл.ас д-р Велко Рупецов
  5. Гл. ас. д-р Райчо Минчев
  6. Гл. ас. д-р Емил Велев

Дати: 20.07.2019 г. и 28.09.2019 г.



Инженерна физика

Информационна физика и комуникации

Информационна физика и телекомуникации

Телекомуникационни и информационни системи

Телекомуникации с мениджмънт

Медицинска физика

Физика

Комисия:

Председател: проф. д-р Теменужка Йовчева

Членове:

  1. Проф. д-р Невена Милева
  2. Проф. д-р Росица Донева
  3. Проф. д-р Иван Чалъков
  4. Доц. д-р Драгомир Господинов
  5. Доц. д-р Екатерина Писанова
  6. Доц. д-р Силвия Стоянова – Петрова
  7. Доц. д-р Надежда Кафадарова
  8. Доц. д-р Мария Марудова – Живанович
  9. Доц. д-р Румен Попов
  10. Доц. д-р Димитър Токмаков
  11. Доц. д-р Тодорка Димитрова
  12. Доц. д-р Ася Виранева
  13. Доц. д-р Гинка Екснер

Дати: 25.01.2019 г.; 18.07.2019 г.; 26.09.2019 г.



Физика и математика

Химия и физика

Биология и физика

Комисия:

Председател: доц. д-р Желязка Райкова

Членове:

  1. Проф. д-р Теменужка Йовчева
  2. Доц. д-р Екатерина Писанова
  3. Доц. д-р Елисавета Марекова
  4. Гл. ас. д-р Христина Петрова

Дати: 08.02.2019 г.; 13.07.2019 г.; 11.09.2019 г.